Bizim Okul dizisi Başlıyor

Bizim Okul
Bizim Okul Fragmanı sayfanın DevamındaAtv ekranlarında yeni bir dizi yayınlanacak. Dizi haberlerine normalde yer vermiyoruz. Ancak dizinin konusu okul ve eğitim olunca fazla da görmezden gelemiyoruz. Dizinin adı Bizim Okul olunca ilgimizi daha da çok çekiyor. Bizim Okul dizisi ATV’de ekrana geliyor ve Yaşar Seriner yönetiyor. Diziyi kaleme alan da Akasya Durağından hatırladığımız Resul Ertaş.

Bizim okul oyuncu kadrosu
Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Pınar Aydın ve Bican Günalan’ın rol adığı dizinin diğer önemli oyuncuları ise Cem Davran ve Volkan Severcan.

Bizim okul Konusu
Dizide Zeki Alasya, okul müdürü olarak seyirci karşısına çıkacak. Akasya Durağı’nın gedikli taksicileri Cezmi Baskın ve Levent Ülgen ise yeni dizide bu kez öğretmen olarak karşımıza çıkacaklar. Dizide  İstanbul’daki özel bir lisede geçen olaylar komik bir dille anlatılıyor.
Bizim Okul Fragmanı

Beyaz Okul olarak diziyi sizler için takip edeceğiz.

Bizim Okul Dizisinde
Öğrencilerin okulda, yeni bilgiler öğrenirken, aynı zamanda birlikte eğlenmeyi, sağlam dostluklar kurmayı, zor zamanlarında arkadaşlarının yanında olmayı öğrendiği bir yaşam okulu… Okulun hababam sınıfını çağrıştıran haylaz öğrencilerinin bir araya geldiği 10-A sınıfı ise öğretmenlerin korkulu rüyası… Zeki Alasya’nın okul müdürü Gestapo Ayfer’i canlandıracağı dizide, birbirinden usta bir kadro tarafından canlandırılacak olan Bizim Okul adlı dizi yorumları, haberleri ile ilgili zaman zaman sitemizde yayın bulacaksınız.

Sevebilirsin...

5 Yanıt

 1. Bizim Okul diyor ki:

  Aha da buraya yazıyorum. Bizim Okul Dizisi çok tutar. Komik bir dizi.

 2. Bizim Okul diyor ki:

  Bizim Okul dizisi ile Beyaz okul kardeş site mi?

 3. Bizim Okul Oyuncusu diyor ki:

  Bizim Okul dizisi oyuncuları hakkında daha detaylı bilgiler ekler misiniz?

 4. bizim okul diyor ki:

  BİZİM OKUL
  1. Bölüm Özeti02 Şubat 2013, Cumartesi 20:00

 5. bekir diyor ki:

  yeni bölümleri ne zaman başlayacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir