Erken Rezervasyonun Büyük Avantajları

Erken Rezervasyonun Büyük Avantajları2014 Yılı için Erken Rezervasyon dönemi başladı ve şimdiden sık sık, Erken Rezervasyonun Büyük Avantajları ile reklam metinlerityle karşılaşmaya başladık. Erken rezervasyon, yaz tatilinin ücretinin erken ödenmesiyle oluşan ve bir durumdur. Bu nedenle ciddi oranda fiyatlara indirim olarak yansır. Erken Rezervasyon çok faydalı bir uygulama ama dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar var. Öncelikle güven önemli. Nihayetinde temmuz 2014’te gideceğiniz tatilin parasını ocak 2014’te ödeyeceksiniz. Bunun için rezervasyonu yapacağınız otel veya turizm acentasının güvenilirliği önemlidir.

Erken rezervasyon konusunda güven ve sağlamlık çok önemli. Firmanın tatilinizi en iyi şekilde organize etmesi, bunu evrakla ve sözleşmeyele yani yazılı olarak beyan etmesi önemlidir. Tatil yapacağınız yeri ve tarihi kesinleştirdikten sonra gerekli ödemeyi de yaparak artık rezervasyon vermiş durumda olacaksınız. İşte bu durumda tur operatörleri veya turizm şirketlerinden otel ile yapılan sözleşmeyi talep etmeniz gereklidir. Genel olarak tatil rezervasyonuna başladıktan 2 iş günü içerisinde oteli arayıp rezervasyonunuzu kontrol edebilirsiniz.

Erken Rezervasyonun Büyük Avantajları, dezavantajları yanında çok yüksek orana sahiptir. Bir kere neredeyse 550 ye varan indirimlerden yararlanma imkanınız olmaktadır. Yine 12 aya varan taksit seçenekleri ile tatile başladığınız ayda size ekonomik bir rahatlık sunar. Ülkemizde özellikle yabancı turistlerin yoğun ilgisi nedeniyle doluluk oranı artan tatil beldelerinde önceden yer ayırmanız mümkün olacaktır. Belek, Kemer, Side, Marmaris, Bodrum ve Çeşme gibi muhteşem tatil beldelerinde 5 yıldızlı otellerde konforlu bir tatil için yerinizi ayırmış olacaksınız..

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Ronaldo diyor ki:

    Erken Rezervasyonun Büyük Avantajları… Erken rezervasyon 2014 tamam güzel de bizde para yok aga :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir