Gangnam Style İçin Yarış

Gangnam Style ResimleriYükselen trend ne olursa olsun, ekonomik girişim orada bitiyor. İlk etapta sadece trend olan bir etki düşünülüyor. Popüler olana çılgın bir yöneliş oluyor ve ondan pay kapma yarışı başlıyor. belki de önce ünlü et, sonra ünününde istiafde et mantığı işliyor. Son günlerin parlayan yıldızı Gangnam Style. Herkes onun peşinde… Peki ama Gangnam Style popüler bir zirvede kendini hakediyor mu? Kimine göre evet. Gangnam Style sıradan bir trend vakaası. Gangnam Style şarkısıyla bir anda dolar milyoneri olan PSY ise şansının meyvelerini sonuna kadar yemekte kararlı.
Dünyanın bir çok yerinde Gangnam Style tutkusunun meyvesinden yemek isteyenler yarış halinde. Hal böyle olunca Türkiye’deki girişimciler boş durur mu? Gangnam Style’in mucitlerini Türkiye’ye getirmek için girişimciler adeta yarışıyor.
Madonna ile birlikte konsere çıkan PSY’yi ülkelerine götürmek isteyenlerin; açlıktan ölen, esir düşmüş, yurtlarından edilmiş çocukları dert etmeleri elbetteki beklenemz. Duyumlara göre, ekranların bir başka popüler yüzü, Acun Ilıcalı, PSY’yi Türkiye getirmek için olanca gücüyle çalışıyor.

Popülerliğinin zirvesindeki üründen, o zirveden tepetaklak ininceye, unutuluncaya kadar herkes yararlanmak ister. Sütünden, etinden, tuzundan, acısından, baharatından.. Eee popüler zirvedeki
Gangnam Style için marka değeri de onu kıymetli kılmakta.

Bir çok ülkede Gangnam Style paten hakkı yarışı sürmekte. Ülkemizde kim alır bilinmez ama dünya çapında 400 milyon kere izlenerek tık rekoru kıran Gangnam Style için fiyat bir hayli tuzlu olacak gibi. Bize sorasanız tarihin çöp sayfalarında yer alacaklar listesine çoktan ekledik.
Kimler geldi, kimler geçti.. Şairin dediği gibi:
“Ne kadınlar sevdim,
zaten yoktular”

Gerçek şu ki:
Gangnam Style markalı tişörtler, rozetler, deterjanlar, diş macunları, çikolatalar, kozmetik ürünleri ve kıyafetler…
Vitrinleri süsleyecek ve farkında bile olmadan hayatımızdan silinip gidecekler!

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Özgür diyor ki:

    Millet tutturmuş bir Gangam Style diye. Varsa yoksa Gangam Style yahu kardeşler bizim halayımız var. Onu uygun şekilde tanıtın, atabarı var, efe oyunları var zeybek var… yemişim Gangam Style bana ne be Gangam Style şöyleymişte böyleymişte.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir