GÜBRETAŞ Eğitim Bursu’na başvurular Başladı

GÜBRETAŞ’tan ziraat fakültesi öğrencilerine 250 TL Aylık Burs
Gübretaş’ın web sitesinden edindiğimiz bilgiye göre burs başvuruları bu gün başladı. Açıklama şöyle:
Türk tarımının geleceğine yatırım için başarılı ziraat fakültesi öğrencilerine lisans eğitimi boyunca karşılıksız eğitim bursu vermeye devam ediyor.
Başvuruların 2 Eylül’den itibaren başladığı GÜBRETAŞ, Eğitim Bursu’na hak kazanan ziraat fakültesi öğrencilerine 9 ay boyunca aylık 250 TL ödeme yapılıyor.
2007 yılından bu yana verilen GÜBRETAŞ Eğitim Bursu desteğinden yararlanmak isteyen ve ziraat fakültesini bu yıl kazanan öğrenciler, 11 Ekim’e kadar GÜBRETAŞ’ın internet sayfası (www.gubretas.com.tr) üzerinden burs için başvuruda bulunabilecek.
Başvurularda sadece çiftçi çocuğu olmak ve ziraat fakültesinin Bahçe Bitkileri, Tarımsal Yapılar ve Sulama, Bitki Koruma, Tarla Bitkileri, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme bölümlerinden herhangi birinin 1. sınıfına bu yıl kayıt yaptırma şartları aranıyor.
11 Ekim 2013 tarihinde sona erecek olan burs başvurularının sonuçları ise 6 Kasım 2013 tarihinde şirketin web sitesinde açıklanacak.

GÜBRETAŞ Genel Müdürü Osman Balta, Türkiye’deki tarım sektörünün geleceğinin yetişecek ziraat mühendislerinin niteliğiyle paralel olduğuna inandıklarını belirterek, “Bu nedenle ziraat fakültelerindeki öğrencilere destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

BAŞVURU FORMU İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!

Gübretaş’ı bu örnek ve anlamlı projesi için kutluyor, beyazokul.com olarak kendilerine teşekkür ediyoruz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir