ÖZGÜN İÇERİK HAZIRLAMAK

powerball

SİTENİZE ÖZGÜN İÇERİK HAZIRLAYIN
En özgün içerik, kendi yazdığınız içeriktir. Öncelikle bu gerçeği hiç bir zaman unutmamalıyız.
Neden Özgün İçerik?
İki tür kazancı vardır özgün içeriğin. Birincisi arama motorlarının beğenisini kazanmak. Eğer Google sitenizi tutar ve sicili temiz olarak mimlerse bir daha sırtınız kolay kolay yere gelmez. Google gözdesi olan sitelerde dikkat ettiğiniz gibi en çok aranan sözcüklerde en üstte olurlar. Özgün içeriğin bir diğer kazancı ise sitenizin güvenilirliği ve kaynak olma özelliği sayesinde marka değerinin artmasıdır.
Özgün İçerik Nedir?
Özgün içerik demek farklı sözcüklerden ve farklı anlatımlardan oluşmuş sistemsiz yazı demek değildir. Özgün içerik, bir sistem içerisinde kurgulanmış, dil ve anlatımı özgün, ilk kez ve kendi kaleminizin ürünü olan yazılar akla gelir. Bu özgünlüğü taşıyan bazen bir makale olduğu gibi bazen bir fotograf, bir film, komik bir görüntü olabildiği gibi bir yorum bir haber de olabilir.

Özgün İçerik Oluşturmak
Birinci olarak her şeyin çok kolay olduğunu düşünmekten vazgeçmek gerekecek. emek vermeden çalışmadan, üretmeden kazanç elde etmek ancak geçici durumlar ve kazançlar oluşturabilir ama her zaman sonu hüsranla biter.

İçeriğinizi mutlaka kendiniz hazırlayın. başka sitelerden kopyalayıp yapıştırmayın. Unutmayın arama motorları zekidir ve aptal yerine konmaktan hiç hoşlanmayan Google mühendisleri dünyanın her yerinde görevinin başındadır.

Az ve Öz İçerikİçeriğiniz özgün olduktan sonra normal yazım kurallarına uymanız en iyi seo olacaktır. elbetteki başlığı içerikten büyük yazılar, resimlerle desteklenmiş yazılar tanıtım dünyasında olduğu gibi burada da çok önemlidir.

Önce Davranmak

Zaman çok önemlidir. Bazen bir haberi, hit olmaya aday bir içeriği 1 saniye önceden yayımlamış olmanız size fazladan yüzlerce hit olarak dönecektir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir