Volkswagen Caddy Sportline

Volkswagen Caddy resimleriVolkswagen Caddy, saatte 186 kilometre azami hıza sahip. Araç, 0’dan 100 km/h’e 10.1 sn.’de ulaşıyor. Volkswagen Caddy Sportline, 16”lik alüminyum alaşımlı Siracusa jantlarlıyla dikkat çekiyor. Caddy Sportline’nın TDI teknolojisine sahip 2.0 litre hacimli motoru bulunmakta ve 1750 – 2500 devir aralığında 320 NM tork üreterek de sınıfındaki en yüksek çekiş gücü özelliklerine de sahip. Volkswagen Caddy Sportline yakıt tüketiminde de cimri sayılabilir. 100 kilometrede ortalama 5,4 litrelik yakıt tüketiyor.

Volkswagen Caddy, sınıfındaki diğer araçlara göre çok özellikleri, yüksek donanımı ve üst düzey güvenlik sistemleri ile de bir adım öne çıkıyor.
Volkswagen Caddy Sportline, Trendline ve Comfortline olmak üzere iki farklı donanım seçeneğiyle sunulmakta. Caddy, standart olarak tüm modellerinde ESP bulundurmakta. Caddy, sınıfında DSG Otomatik vites seçeneği, servotronik direksiyonu, en kapsamlı standart güvenlik donanımı (ESP, Hill Holder, EBC, 4 tekerlek disk fren, ön-arka viraj denge çubuğu) ve ses izolasyonu ile sessiz ve konforlu sürüşü sunan tek araç.

1,6 TDI ve ailenin sporcu modeli olan Sportline’de sunulan 2,0 TDI motor seçenekleriyle satılan Caddy, düşük yakıt tüketim değerleriyle de dikkati çekiyor. Caddy, tamamı Euro 5 egzoz emisyon standartlarına uygun yeni dizel motorlarının 1,6 lt’lik seçeneği, 102 PS 250Nm tork sağlarken, 100 km’de 5,2 litre gibi düşük yakıt tüketimine sahip. Her iki motor seçeneğinde de isteğe bağlı olarak DSG şanzıman sunuluyor.

Volkswagen Caddy, hız sabitleyici, yağmur sensörü, gündüz farları, otomatik yanan farlar, otomatik kararan iç dikiz aynası, yolcu ve bagaj bölümü iç kaplama gibi bir çok özelliklerine sahip. Volkswagen Caddy’nin standart güvenlik paketinde ABS (Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi), ASR (Anti Patinaj Sistemi) ve EBC (Motor Fren Kontrol Sistemi) , sürücü ve yolcu hava yastığı (Van modelinde sadece sürücü hava yastığı), dört disk fren, viraj denge çubukları, tüm koltuklarda emniyet kemeri, gibi üst düzey güvenlik ekipmanları da bulunuyor.

Caddy 1.6 TDI 43 bin 555 lira, Caddy Sportline ise 53 bin 765 liradan başlayan fiyatlar ile satılıyor.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir