Web Sitenizin Hiti mi Düştü?

Web Sitenizin Hiti Yaz Aylarında da Yüksek Olsun
Eğitim, kültür araştırma sitelerinde tatil dönemlerinde, özellikle de yaz aylarında hit oranlarındaki düşüşün önüne geçmek çok zor. Bununla birlikte iyi bir hit analizi ve çalışma ile doğru içerik bularak hit düşüşünün önüne bir miktar set olmak mümkün. Çok zor olmakla birlikte rekabet değeri yüksek içeriklerde, kararlı web gezginlerine ulaşmak mümkün olmaktadır.
Yaz Aylarında Hit Çekmek
Yaz ayları için en fazla hit getiren konulardan önce, arama ternd göstergelerine göre Türkiyede en çok aranan kelimeleri öğrenmek gerekli. Örnek olarak 2012 yılı için, bu yazıyı yazdığımız an için şu kelimeler yüksek hit özelliği taşımaktaydı ve rekabet değerleri yüksekti. 2012 En Çok Arananlar
2012 ayakkabı modelleri, 2012 yaz modası, 2012 yaz tatili, facebook, youtube, face, e okul, mynet, sahibinden, oyun, hotmail, milliyet, acunn, adını feriha koydum, meteoroloji, twitter,  friv, hava durumu, trendyol, iddaa, milli piyango, e okul gibi kelimeler 2012 yılında en çok arananların başında olan kelimeler.
Yaz Aylarında Hit Almak
Yaz aylarına özgü arama içeriğini tespit etmekle işe koyulmak gerekli. Örneğin cilt bakımı, cilt sorunları,yaralanmalar, bronzlaşma, tatil, oteller ve bununla birlikte diziler, dizi finalleri, son dönede ülkemize gelen madonna, can bonomo gibi güncel içerikler de değişik oranlarda hit kazandırmaya yönelik içeriklerdir.

Yüksek Rekabet değerlerinde Bizim Sitemiz de olsun
E Okul, Sbs, ygs gibi çok yüksek rekabet değeri olan kelimelerde hit kazanmak zor ama imkansız değil. Bu türk kelimelerde hit elde etmek için yeni ve yüzde yüz özgün içerik ve kelimelerin değişik ekler almış durumları ile hazırlanmış SEO tekniklerine uygun yazılarla bir miktar hit çekmek mümkün. Bununla birlikte bu içeriklerin doğal olması organik hit amaçlı olmasından çok yararlı bilgiler içermesi şarttır.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir