1. Sınıf Okuma Bayramı Öğretmen Konuşması

Yeni Eğitim Yılı İçin 1. Sınıf Okuma Bayramı Öğretmen Konuşması

1.sınıflar için okuma bayramı her yıl düzenlenmektedir. 1. Sınıfların bu önemli anlarını kutlamak, çeşitli etkinliklerle icra edilmektedir. Giriş sunumundan başlanan ve 1. Sınıf şiiri ile devam eden bu organizasyonda, danslar ve diğer şiirler birbirini takip eder. Çeşitli tiyatro etkinlikleri ve şarkılar icra edilir ve birçok öğrencinin aktif olarak buna katılımları sağlanır. Aslında, öğrenciler için bu bir tebrik ve takdir niteliğinin yanı sıra, bir deşarj olma durumudur da. Zira öğrenciler, biraz daha sosyalleşiyor ve kafalarını dersler için daha fazla toparlıyor. Anne babaların da eşlik etmesi, onlar için ayrı bir heyecan ortaya koyuyor.

Atatürk’ün hayatından bir kesinti ve anıları ile etkinlik doruk noktaya taşınıyor. Bayrak gösterileri, belki de bu bayramın en tutkulu ve e göğüs kabartıcı anı. Orotoryo gösterisinde kurdele ve bayraklar havada uçuşurken, bir yandan da marşlar ve ezgiler dillendiriliyor. Bu harika ambiansa, diğer tüm veliler ve eğitmenler de katılıyor. Kokteyl ve slayt gösterileri, bu bayramın bir diğer programlarından. Elbette ödül töreni. Ödül töreni müzikleri eşliğinde, okumayı söken ve çok iyi şekilde bunu gerçekleştiren öğrencilere, okul yönetimi veya öğretmeni tarafından çeşitli ödüller verilmektedir.

Aşağıdaki ekten siz de 1.sınıflar için okuma bayramı programına erişebilir ve harika bir programı icra etmek için gerekenleri göreceksiniz. Başlangıçtan sonuca kadar tüm detayları bu ekte görebileceksiniz.

1. sınıflar okuma-bayrami konusmasi

BeyazOkul.com


1. Sınıf Okuma Bayramı Öğretmen Konuşması


1. Sınıf Okuma Bayramı Öğretmen Konuşması
YORUMLAR

  1. Serdar dedi ki:

    Çok güzel bir okuma bayramı konuşması. İşime yaradı, teşekkür ederim.