Consent Preferences Acı Patlıcanı Kırağı Çalmaz Kompozisyon | Beyaz Okul

Acı Patlıcanı Kırağı Çalmaz Kompozisyon

İnsanlar, yaşamlarının önemli dönüm noktalarında, kimi zaman umursamaz hareketlerinden dolayı çok yanlış yollara ve işlere girebilir. Bu durum, artık onların kişiliklerine yansır ve bundan sonraki hayatları da bu düzlemde devam eder. Öyle bir başıboş ve umursamaz bir hale gelir ki bir süre sonra, artık kimin ne dediği, ne telkin ettiği çok da önemli değildir onlar için. Sadece kendi hayatları ve kendi düşünceleri onlar için bağlayıcıdır.

Umursamayan ve sadece kendi benliklerinin sunduğu koşulları kabul eden insanlar için acı patlıcan kırağı çalmaz ifadesi kullanılır. Zira, onlar için artık telkinlerin bir anlamı ve geçerliliği yoktur. Hatta bunu yapan kişiler için bu durum sadece zaman ve emek kaybıdır. Ne anlarlar ne de dikkate alırlar.

Umursamayan insanlar ve bu ifadeye karşılık gelen kişiler, elbette toplumdan uzaklaştırılacak da değillerdir. Ancak, farklı metotlar denenebilir ve bu durumun düzelmesi için farklı yollara başvurulabilir. Bu da o kişinin, kişisel karakterine ve tutumlarına bağlı olarak değişebilir. Bu yüzden bu metotlara eğilmek daha doğru olacaktır.

Sizlerin de söyleyecek cümleleri var ise yorum kısmından paylaşarak arkadaşlarımıza yardımcı olabilirsiniz.


Acı Patlıcanı Kırağı Çalmaz Kompozisyon


Acı Patlıcanı Kırağı Çalmaz Kompozisyon
YORUMLAR

  1. İsim bulamadım dedi ki:

    Çok teşekkür ederim