Consent Preferences Çok Zengin Olsaydınız Ne Yapardınız Kompozisyon | Beyaz Okul

Çok Zengin Olsaydınız Ne Yapardınız Kompozisyon

Zenginlik olarak hayal edeceğimiz miktar dünyanın sayılı zenginleri arasına girmek olarak düşünelim. Böylesi bir zenginlikte ülkemize neler kazandırabilirim ve bu kazanımlardan kimler yararlanabilir öncelikle bunu düşünürdüm. Örneğin yerli araç, yerli telefon, yerli bilgisayar gibi birçok konuya el atarak fabrikalar kurardım. Böylelikle binlerce kişi işe girmiş olur, ülkemiz için katkı sağlamış oluruz.

Gıda konusunda birçok tarım ve üretim alanına el atarak en ucuz gıda maddelerini ülkemiz insanlarının faydasına sunardım. Hatta alım gücü olmayan insanların gıda ihtiyaçlarının karşılanması için sivil toplum kuruluşlarına destek verirdim. Hem iş hem de ucuz gıda ile birlikte pek çok kişinin faydalanabileceği geniş bir kitleye ulaşmış olurdum.

Elde edilen tüm gelirlerimle yeni sektörlere girerek, kendi işini kurmak isteyen insanlara da destek sağlardım. Yurt dışından almak zorunda olduğumuz her ne varsa ya kendi imkanımla ya da destek vereceğim insanların çabalarıyla kendimizin üretmesini isterdim. Eğitim konusunda ülkemizdeki ihtiyaç duyulan meslekler için nitelikli eleman yetiştirilmesini destekleyerek mezun olduktan sonra hemen üretime katılmalarını sağlamak isterdim.

Zengin olsam ilk olarak dünyadaki kötülüklerin kökünü kazıyabilmek için tüm servetimi dökerdim. İnsanları bilinçlendirir kötülükleri kökünden kazımaya çalışırdım.


Çok Zengin Olsaydınız Ne Yapardınız Kompozisyon


Çok Zengin Olsaydınız Ne Yapardınız Kompozisyon
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.