Consent Preferences Evdeki Hesap Çarşıya Uymaz Kompozisyon | Beyaz Okul

Evdeki Hesap Çarşıya Uymaz Kompozisyon

İnsan bazen yaptığı planlara ve hayata geçirmek istediği projelere rağmen, yola çıktığında karşılaştığı durumlar öyle belirleyici olur ki, bir anda bu plan ve projelerin hepsinin bozulduğuna tanıklık eder. Aklımıza gelen ve yapmak için yola koyulduğumuz bu planlar, sadece bizim istediğimiz gibi gelişmeyebilir. Bazen dış faktörler, planlarımızı kökten değiştirebilir ve hiç hesap etmediğimiz sonuçlar ortaya çıkabilir. İşte bunun için evdeki hesap çarşıya uymaz deriz.

Yaşam şartları ve koşulları o kadar değişti ki, artık plan yapmak ve bu planın hiçbir şekilde etkilenmemesini beklemek doğru olmaz. Çünkü hesap etmediğimiz onca şey çıkabiliyor ve bir anda tüm planlamalarımızın bozulmasına neden olabiliyor.

Hayat dinamiktir ve koşullar zamana, duruma göre değişebilir. Bizim de bunlara her an ayak uydurmamız ve her şeyi bilmemiz mümkün değildir. Bu yüzden bazen evdeki hesap çarşıya uymayabilir.

Bir plan yaparken, hem her şeyin yolunda gitmesi üzerine hem de bazı şeylerin aksayabileceği üzerine planlama yapmamız daha iyi olacaktır. Eğer işlerimiz beklendiği gibi gitmezse, zarara uğramamak veya zararın etkisini en aza indirgemek için B planımız da olmalıdır.


Evdeki Hesap Çarşıya Uymaz Kompozisyon


Evdeki Hesap Çarşıya Uymaz Kompozisyon
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.