Consent Preferences Gün Doğmadan Neler Doğar Kompozisyon | Beyaz Okul

Gün Doğmadan Neler Doğar Kompozisyon

Ümitsizlik, bireylerin ruhunda olan ama hiçbir zaman çare olarak görememesi gereken bir tutumdur. İnsanlar hiçbir zaman seçenekler arasına ümitsizliği koymamalı ve işin sonuna gelindiğini kabul etmemelidir. Çünkü, dünya her zaman yeni seçenekler ve yeni ümitler sunan bir yerdir. Ve bu yerde yaşıyor olduğumuza göre gün doğmadan neler doğar diyebilmeliyiz.

Yarın, neler olacağını ve yeni günün neler sunacağını asla bilemeyiz. Yeni insanların hayatımıza girebileceği bu yeni günler, daha önce aklımıza gelmeyen çözümler sunabilir. Bu çözümler de, belki de o zamana kadar dert ettiğimiz tüm sorunları alıp götürür. Bu yüzden zamana bırakmalı ve fevri davranışlardan kaçınmamız gerekir. Şartlar ve koşullar her an değişebilir. İşte hiç aklımıza olmayan bu yeni gelişmelerin yaşanmasını, gün doğmadan neler doğar deyimi ile karşılarız. Çünkü, her yeni gün yeni fırsatlar ve yeni çözümler sunar.

Sorununuz olduğu zaman ve çaresiz kaldığınızı düşündüğünüz zaman, bir an önce yanlış şeyler yaparak hayatınızı mahvetmek yerine, derin bir nefes alın ve zamana bırakın. Zaman en iyi ilaçtır. O size harika seçenekler sunacaktır.


Gün Doğmadan Neler Doğar Kompozisyon


Gün Doğmadan Neler Doğar Kompozisyon
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.