Consent Preferences Hamama Giren Terler Kompozisyon | Beyaz Okul

Hamama Giren Terler Kompozisyon

Her iş, tahmin edildiği gibi kolay olmayabilir. Bir işi yapmadan önce tüm sonuçlarını göz önünde bulundurmak gerekir. Yolda karşılaşılacak sorunlar ve yıldırmalar, insanı geri adım atmaya ve o zamana kadar yaptıklarının heba etmeye zorlamamalıdır. Çünkü bilmek gerekir ki, sonucu güzel olan bir işe girişmek, o işteki zorluklara göğüs germeyi gerektirir.

Bir proje, bir plan, bir iş veya başarıya giden yol, bu ne olursa olsun, sorunları ve problemleri ortaya çıkarabilir. Bu yüzden bu tür durumlar ile başa çıkmaz zorunda kalınabilir ve bunun için hamama giren terler denir. Mesela bu bir evlilik de olabilir. Evlilik için takıların, düğün giderlerinin, ev eşyalarının, rezervasyon masraflarının karşılanması gerekir. Konuklarla gerektiğinde tek tek ilgilenmek gerekir. İşte bu yüzden hamama giren terler atasözünü hatırlayarak buna göre, bunları normal görmek gerekir.

Eğer bir öğrenci Tıp fakültesini kazanmışsa, artık sosyal yaşamına bir çeki düzen vermek, ders çalışmaya daha fazla zaman harcamak, derslere daha fazla katılmak ve gerektiğinde cerrahi operasyonlara katılmak zorunda kalabilir. İşte bu yüzden, hamama giren terler gereği, bunlara katlanmak lazımdır.


Hamama Giren Terler Kompozisyon


Hamama Giren Terler Kompozisyon
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.