Consent Preferences Hatasız Kul Olmaz Kompozisyon | Beyaz Okul

Hatasız Kul Olmaz Kompozisyon

İnsanlar hata yapmaya her zaman meyilli varlıklardır. İnsanın olduğu yerde yanlışlık ve hata her zaman olur. Bu durumun normal karşılanması gerekir. Biz de dahil çevremizdeki herkes hata yapabilir. Yanılmayan ve yanlış yapmayan kimse yoktur. Hata yapmak insana mahsus bir durumdur bu yüzden hatasız kul olmaz atasözü kullanılır.

İnsanlar, hatayı her zaman işleyebilecek şekilde yaratılmıştır. Hiçbir insan her yönü ile dört dörtlük ve tam değildir, olamaz. Hata, insanların ne karakterini ne de kişiliğini yansıtmaz. Çünkü hatalar genellikle bilmeden ve tasarlamadan yapılır ki bu da insanın elinde olan bir durum değildir. Tıpkı bizim de bazen yapmak istemediğimiz hatalar gibi, herkes hata yapabilir. Çünkü hatasız kul olmaz. Hatta bunu tekrarlaması da gayet normaldir. Küsmek ve onları hayatımızdan silmek için bahaneler bulmak yerine, onları hataları ile kabullenmek gerekir.

Hatayı yapan kişi biz olduğumuzda da durum aynıdır. Yani biz de hata yapabiliriz. İnsanlar bizi de normal görecektir. Ve biz de bu durumda toplumun bir parçası olarak kalmaya devam ederiz.


Hatasız Kul Olmaz Kompozisyon


Hatasız Kul Olmaz Kompozisyon
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.