Consent Preferences İngilizce Siteyi Türkçeye Çevirme Nasıl Yapılır? | Beyaz Okul

İngilizce Siteyi Türkçeye Çevirme Nasıl Yapılır?

İngilizce siteyi Türkçeye çevirme veya başka bir dilde olan bir internet sitesini Türkçe diline nasıl çevirebilirsiniz? Üstelik 100 den fazla dildeki internet sayfalarını çevirme imkanı sunan bu araç, aslında herkesin yakından tanıdığı bir araçtır. Yandex Çeviri ile bir çok çeviri yöntemi mümkündür. Bir metni, siteyi, görseli veya belgeleri çevirmek mümkündür. Ayrıca bu dil sihirbazının bir çok belge uzantısını desteklediğini biliyor muydunuz? PDF belgelerini Türkçeye çevirme hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İngilizce Siteyi Türkçeye Çevirme

İngilizce Siteyi Türkçeye Çevirme Nasıl Yapılır? 3 Adımda Çeviri

Aşağıda paylaştığımız videoda İngilizce siteyi Türkçeye çevirme yöntemini gayet basit ve anlaşılır anlattık. Dilerseniz videoyu izleyerek bu işlemi hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Öte yandan bu işlem sizin için dil öğrenmede de yarayabilir. Veya yabancı kaynaklarda araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Tüm akademik araştırmalarınızı destekler. Bu çeviri aracını nerelerde kullanabilirsiniz?

  • Akademik çalışmalarda
  • Belgelerinizi Türkçe diline veya herhangi bir dile çevirmede
  • İngilizce başta olmak üzere 100 den fazla dil öğrenmede

Kısacası çeviriye ihtiyaç duyduğunuz her alanda bu araca ihtiyaç duyabilirsiniz. Peki bu çevirinin alternatifleri var mı? Tabi ki var. Google Translate, Deeply ve bu firmalar gibi bir çok internet sitesi mevcuttur. Sonuç olarak Yandex, bunlar arasında önerebileceğimiz bir internet sitesidir.


İngilizce Siteyi Türkçeye Çevirme Nasıl Yapılır?


İngilizce Siteyi Türkçeye Çevirme Nasıl Yapılır?
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.