Consent Preferences Örnek Hakkımızda Yazısı | Beyaz Okul

Örnek Hakkımızda Yazısı

Hakkımızda yazısı bir firmanın veya internet sitesinin, hizmetin ya da kuruluşlarının kendini tanıttığı alandır. Bu yazıyı hazırlarken bundan sonra bu kuruluşa firma şeklinde belirtilecektir Kendi durumunuza göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca hakkımızda yazısında ve Örnek tanıtım yazısı için beyazokul.com arama kutusunu kullanabilirsiniz.

Hakkımızda yazısında firmanın kuruluş tarihi verilmelidir. Özellikle bu firmanın kuruluş amacı faaliyetleri ve ne gibi işler yaptığı (ne işe yaradığı) kesinlikle belirtilmelidir.

Hakkımızda Sayfası Neden Çok Önemlidir?

Hakkımızda yazısı sizin bu işte profesyonel mi amatör mü olduğunuzu kanıtlar her şeyden önce. Ayrıca ziyaretçileriniz ya da hizmetinizi kullanan vatandaşlar karşısında ne olduğunu – muhataplarını görmek ve tanımak isterler.

İdeal Bir Hakkımızda Yazısı Nasıl Olmalıdır?

Kısa ve açıklayıcı bilgiler yer almalı, kuruluş tam adı, firma hikayesi, kuruluş amacı ve hizmetleri; en son paragrafta ise iletişim bilgileri gibi çeşitli bilgilere yer verilebilir.

Örnek Hakkımızda Yazısı

Örneğin Beyaz Okul web sitesinin hakkımızda sayfası açıldığında aşağıdaki metin, iletişim bilgileri ve sosyal medya hesap bilgileri görülmektedir.

Beyazokul Hakkımızda Sayfası:

2010 senesinde beyazokul.com internet sitesi ile genel ağda yayın hayatını sürdüren web sitemiz; öğrencilere okul ve günlük hayatlarında destek vermek vermek amacı ile oluşturulmuş bir web arayüzüdür. Sitemiz https://www.beyazokul.com/  ile öğretmenler, öğrenciler ve veliler araştırma yapan tüm insanlar, kısacası bilgi edinmek isteyen herkes için faydalı bir kaynak olma yolunda ilerlemektedir. Makaleler, biyografiler, deneme ve kompozisyon örnekleri, çeşitli bilgi notları gibi beyaz okulda farklı türlerde içerik üretilmektedir.

Hakkında sayfası hazırlanırken, kurum veya kişinin yapacakları, yaptıkları abartıya kaçmadan gerçekleri yansıtacak şekilde olmalıdır. Beyazokul / hakkında sayfası bu nedenle kısa bir metinden oluşmuştur. Kurumsal biyük şirketlerin hakkında sayfalarının ise daha kapsamlı ve ayrıntılı olması  olağandır.

Örnek “Biz Kimiz” Şablonu
Microsoft tarafından hazırlanıp, ücretsiz olarak indirilebilen bu şablonu inceleyebilir ve kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Şablonu google arama motoru üzerinden bulabilirsiniz. Eğer bulamazsanız yorum aracılığı ile isteyebilirsiniz.

Beyazokul.com


Örnek Hakkımızda Yazısı


Örnek Hakkımızda Yazısı
YORUMLAR

  1. Özgür dedi ki:

    Hakkımızda Yazısı hep ihmal edilir. Doğrusu bu kadar önemli olduğunu hiç düşünmedim. Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.