Ekle

Makale, Tez, şiir, konuşma metni, Araştırma, Proje ya da Plan
Ekleyin, siz de yazarımız olun!

Tam 4 yıldır aralıksız olarak site yayınımıza devam ediyoruz. Bu süre zarfında yayımladığımız makale ve yazılar ile çok özel nitelikteki dosyalarımız ile planlarımızı sizlerle herhangi bir üyelik gerektirmeden paylaşıldı. Bu paylaşım şekline devam edeceğiz.

Sizler de plan, deneme, makale, araştırma, ders, tez, proje ve kısaca eğitime destek olarak kullanılabilecek tüm ürünlerinizi gönderebilirsiniz. Bunun için beyazokul@gmail adresini kullanabileceğiniz gibi, aşağıdaki dosya ekleme sitesinden kendiniz de ekleyebilirsiniz. Bunun için herhangi bir üyelik gerekmiyor. Sadece, buradan göndereceğiniz plan vb dökümanların word dosyası (doc uzantılı) olması gerekmektedir.
Gönderdiğiniz Ürünler:
– Kendi siteniz de dahil olmak üzere;  başka hiç bir sitedeki ile bire bir aynı olmamalıdır. Copy paste yazı ve planler eklenmeyecektir.

-Adınız, okulunuz, e-mail adresinizi lütfen belirtiniz. Ancak bu bilgiler sitede görünmesin istiyorsanız not olarak belirtiniz.
– İngilizce yazılarınızın çevirisi varsa altına onu da ekleyiniz..

**************************************************************************************************************************
 Yazılarınızı word (.doc) uzantılı olarak sitemiz üzerinden Aşağıdaki e-posta adresimize gönderebilirsiniz.
beyazokul@gmail.com

10 Yorum

  1. Geri bildirim: Destek Eğitimi Net » UZMAN ÖĞRETMENLİK UYGULAMASI
  2. DDM, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça Dil eğitimi ve TOEFL, TOEIC, IELTS, PROFICIENCY, KPDS, ÜDS Sınav hazırlık eğitimleri veren dil okulunun resmi internet sayfasıdır.

  3. 1996 yılından beri araç giydirme sektöründe kendini kanıtlamış bir firma dır gunay reklam
    harita baskısında dünya siyasi ve politika haritasında kendi dev arşivinde türkiye haritası
    baskı hizmetleri vermektedir.
    bunun yanı sıra tabela sektöründe ışıklı ışıksız kabartma tabela hizmeti vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

manisa mutlu son masaj sakarya mutlu son masaj sanliurfa mutlu son masaj tekirdag mutlu son masaj trabzon mutlu son masaj
lara escort