Consent Preferences Veli Tasdikname Dilekçesi Örneği [Video Anlatım] | Beyaz Okul

Veli Tasdikname Dilekçesi Örneği [Video Anlatım]

Veli tasdikname dilekçesi nasıl yazılır ve hangi kurumlara niçin yazılır? Tüm bu soruların yanıtını video anlatımımızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca videoya konu olan tasdikname dilekçe örneğini sitemizden indirebilirsiniz. Aşağıda indirme bağlantısı bulunuyor. Word uzantılı dosyayı indirdikten sonra kendi bilgilerinizi yazıp, kuruma gönderebilirsiniz. Son olarak dilekçede takıldığınız yer olursa, lütfen yorum alanında sorularınızı belirtiniz. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlarız.

Veli Tasdikname Dilekçesi Örneği Nasıl Yazılır?

Bir öğrenci velisinin hazırlayacağı tasdikname dilekçesi nasıl olmalı ve hangi bilgilerin dilekçede yanınızda hazır bulunması gerekir? Bunların hepsini videoda anlattık. Tasdikname dilekçesi hazırlanırken istenilen bilgiler;

  • Gönderilecek kurumun adı,
  • Gönderilecek kurumun ilçesi,
  • Öğrencinin TC kimlik numarası ve hangi sınıfa gittiği,
  • Velinin TC kimlik numarası, telefonu ve adresi.

Tasdikname Dilekçesi

Örnek Veli Tasdikname Dilekçesi

Okulunuz TC: …… kimlik numaralı …… Sınıf öğrencisi ……’un velisiyim. Oğlumu/Kızımı Açık Liseye kaydettirmek için tasdiknamesini almak istiyorum. Gereğini arz ederim. Sonrada gerekli alanları doldurduktan sonra kuruma gönderebilirsiniz. Detayları videoda anlattık. Ayrıca .docx uzantılı word belgesini de aşağıda verdik. Sizde kendinize göre doldurabilirsiniz.

Tasdikname Dilekçe Örneği (Video)

Tasdikname Dilekçesi Örneği (Word Uzantılı indir)

Tasdikname dilekçesi örneği indir ve kendi bilgilerini gir. Tamamen doğru yazılmış ve kurumlara uygundur. Dosyamız .docx uzantılıdır. Yani Office Word yazılımı ile üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Eğer Office programınızın sürümü sorun yaparsa, lütfen yorum alanında bizimle iletişime geçiniz. Sizler için ayrı bir sürüm oluşturabiliriz.

Tasdikname Dilekçe Örneği İNDİR

 


Veli Tasdikname Dilekçesi Örneği [Video Anlatım]


Veli Tasdikname Dilekçesi Örneği [Video Anlatım]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.